Svátost smíření

V akademické farnosti nabízíme možnost přistoupit ke svátosti smíření nebo k duchovnímu rozhovoru.

Ke svátosti smíření je možné přistoupit asi půl hodiny před každou bohoslužbou. Rozpis zpovědníků najdete na druhé straně ohlášek (vlož, prosím, rovnou odkaz). Pokud tušíte, že by svátost smíření mohla být delší, je vhodné se individuálně domluvit s našimi kněžími buď osobně nebo prostřednictvím farního emailu kancelar@farnostsnezenka.cz na konkrétním dnu a času. Podle možností se zpravidla zpovídá i během bohoslužeb, pokud je zájem a pokud zpovědník zároveň neslouží i bohoslužbu.

Pro duchovní rozhovor doporučujeme individuální domluvu s knězem nebo pastoračním asistentem prostřednictvím farního emailu kancelar@farnostsnezenka.cz.

Ve středu před studentskou bohoslužbou se koná "duchovní pohotovost" od 17.30 do 18.40. Během ní probíhá tichá adorace a celou dobu až do studentské bohoslužby v 19.00 je k dispozici kněz ke svátosti smíření nebo duchovnímu rozhovoru

Ve středu před studentskou bohoslužbou je k dispozici více zpovědníků a podle možností se zpovídá i během bohoslužby, dokud je zájem.