Duchovní obnovy

14.10.2023

V adventní a postní době nabízí Farnost Sněženka celkem čtyři duchovní obnovy. Všechny proběhnou v Poutním domě č. 3 na Svatém Hostýně.

Jedná se o tyto termíny:

• 8. až 10 prosince (adventní), doprovázející Jan Regner SJ,
  • 15. až 17. prosince (adventní), doprovázející Miroslav Herold SJ,
  • 16. až 18. února (postní), doprovázející Miroslav Herold SJ,
  • 15. až 17. března (postní), doprovázející Jan Regner SJ.

Společný začátek bude vždy večeří v pátek v 19.00. Konec bude vždy v neděli po obědě po poledni.

Ubytování bude v jednolůžkových pokojích (prioritně) nebo dvoulůžkových pokojích. Součástí pokojů je vždy koupelna se záchodem.

Stravování zajišťuje místní restaurace. V ceně jsou snídaně formou bufetu, obědy a večeře. K dispozici bude také kávovar.

Co se týče dopravy, doporučujeme použití osobního vozu, neboť na Svatý Hostýn jede poslední autobus před čtvrtou hodinou. Pokud byste přijeli autem, prosím, napište nám, abychom vám zajistili povolení k vjezdu – bez toho se na Hostýn nedostanete. Pokud byste přijeli vlakem nebo autobusem do Bystřice pod Hostýnem, nabízíme, že vás na Hostýn dovezeme naším vlastním vozem – v tom případě nám, prosíme, sdělte čas příjezdu vlaku nebo autobusu a individuálně se s vámi domluvíme.

Přihlášky na jednotlivé duchovní obnovy budeme připojovat postupně, jak se bude termín konkrétní duchovní obnovy blížit. Sledujte naše webové stránky nebo Facebook.

Pokud byste měli jakékoli dotazy, neváhejte se na nás kdykoli obrátit na email: afolomouci(at)gmail.com.

Děkujeme.

Tým akademické farnosti