Aktuality

Již 22. února oslavíme Popeleční středu studentskou bohoslužbou v 19 hodin v kostele Panny Marie Sněžné a na prahu postní doby budeme všichni označeni popelem, symbolem pokání a obrácení. Akademická farnost Olomouc při té příležitosti již popáté pozvala do prostoru kostela současného umělce, aby se zhostil již tradiční postní umělecké intervence....

Ve čtvrtek 11. března od 19.00 byla v našem kostele zádušní mše za zesnulého jezuitského kněze Františka Líznu.

Nabízíme kurz přípravy na manželství, který začne koncem května. A to v rámci úterních večerů, vždy od 18.30 do 20.00 buď distančně (na platformě Zoom či Skype), nebo umožní-li to vládní opatření, prezenčně v Centru Aletti (Křížkovského 2).