Aktuality

Přijměte pozvání na přednášku profesora Tomáše Petráčka, který je církevním historikem, teologem a studentským kaplanem v Hradci Králové. Téma přednášky zní: Křesťanství a násilí, církev a válka.

Chtěli bychom vám dát vědět, že jsme zprovoznili nový farní e-mail! Vidíte ho na obrázku. Odteď nás můžete kdykoliv kontaktovat právě na něm.

V adventní a postní době nabízí Farnost Sněženka celkem čtyři duchovní obnovy. Všechny proběhnou v Poutním domě č. 3 na Svatém Hostýně.

Přijměte pozvání na exkurzi do Osvětimi a za památkami Slezska v sobotu 4. listopadu 2023.

Chtěli byste nás finančně podpořit? Za každý dar budeme nesmírně vděční. Můžete přispět během sbírek při mši svaté, nebo využít našeho bankovního účtu uvedeného na našich stránkách, či jednoduše skenovat QR kód na přiloženém obrázku.

Zveme Vás do Muzea umění Olomouc na promítání filmů z cyklu Film a spiritualita. Tentokrát společně shlédneme tyto snímky:

Víte, že naši farnost můžete sledovat také na Facebooku? Pokud jste uživateli této platformy, můžete nám dát "palec nahoru" tady.